Terapie BOLEST ŽENY/MUŽE 7.srpna BRNO

17.01.2016 17:56

Tato terapie je vhodná pro ženy a muže, kteří se necítí  šťastně ve svém těle, ve svém životě, ve svých vztazích. Ženy se potřebují uzdravit v ženské části a Muži zase v mužské části sebe sama. Nerovnováha, nezdary a komplikace v našem životě mohou být důsledkem traumatického porodu, následkem odštěpené Duše, nějakého emocionálního zranění během života, např. rozvodem, znásilněním, znežitím, autonehodou, úrazem,...ale je nutno také vzít v úvahu tzv. Kolektivní vědomí.

Terapie je vhodná také pro ženy s poruchou příjmu potravy, pro ženy, s bolestivou a nebo nepravidelnou menstruací, a nebo pro ženy které nemohou otěhotnět. Stejně tak pozvánka platí pro ženy po operaci ženských orgánů, lidi s vážnou nemocí, atd. Pro muže a ženy, kteří se necítí být spokojení v partnerství, v sexualitě a nebo v práci.

Na této terapii se setkáte se svým Tělem Bolesti, s Duší a se svými partnery, případně s dětmi.

Terapie je vedena velmi citlivě a láskyplně s ohledem na křehkost ženství/mužství.

Kdy a Kde?  7.srpna v Brně od 9.15h do 19.30h (přesnou adresu dostávají přihlášení emailem)

Cena je 3.050, po přihlášení zasíláte zálohu 550kč a doplatek je osobně, na terapii.

V ceně je 8h v terapii, 60min výstupní online konzultace v délce 21 dní po terapii 

Přihlásit se můžete emailem: spokojena.zena@gmail.com s celým vašim jménem. V přihlášce mi pojmenujte, prosím, co přesně vás na tuto terapii přivádí (stačí mi 3-5 vět) a jak jste na sobě doposud pracoval/a. Po té se dozvíte, zda je pro vás terapie vhodná.

Těším se na vás, s láskou Natálie*

Zpět