RECENZE k Testům

 
Natálie Ďakujem veľmi pekne, 
do týchto testov som išla so zámerom pochopiť niektoré udalosti, ktoré sa mi dejú, rok po roku som sa mi objavili onkologické ochorenia, jeden rok rakovina prsníka, o rok na to rakovina vajíčkovodu, tak som hľadala príčinu ochorenia aj na duchovnej úrovni a snažím sa pochopiť niektoré veci, ktoré som nespracovala alebo nepochopila a hľadám cestu.
Začala som s pomocou trochu meditovať, podstúpila som emocionálnu cestu podľa Brandon Bayes, ale cítim, že to ešte nie je to čo asi potrebujem a preto som sa obrátila aj na Vás. Tiež ste mi bola doporučená, aby som to skúsila. 
Testy sa mi vyplňovali pomerne dobre, niekedy som mala problém, ale dalo sa. Rada by som pokračovala ďalej, lebo mi to ubližuje a prejavuje sa mi to na zdraví a chcem to všetko pochopiť, spracovať. aby som sa posunula ďalej a hlavne žila v kľude a pohode. Je to veľmi ťažké, ale snažím sa aj takouto cestou niečo pochopiť.
Prajem Vám všetko dobré, ste úžasný človek a som rada, že aj takotu cestou môžem pracovať na sebe a dúfam, že sa mi podarí sa zúčastniť aj terapie, ktoré by mi pomohla.
 
Ešte raz ďakujem, ostávam s pozdravom Martina 
 
 
 
Milá Natálka
 
veľmi ďakujem za vyhodnotenie testov a zároveň sa ospravedlňujem za tak moje neskoré poďakovania.
Osobným rozvojom sa zaoberám už 5 rokov a v hĺbke svojej duše cítim, že som na správnej ceste. No niekedy mám pocit, že sa mi určité situácie točia dookola a ja neviem , čo s tým. Preto som na odporúčanie svojej dobrej priateľky išla do testov. Možno nájdem odpovede . Test sú úžasne prehľadne a na začiatku som si myslela, že to bude malina :D Avšak postupne som sa aj zapotila pri niektorých otázkach a čo bolo zvláštne, málo si pamätám z detstva.Tie sa mi robili asi najťažšie. 
 
 Vyšlo mi najviac zranenie PONIZENIM. Je to vraj zranenie Duše z minulého života. Len vôbec netuším, čo s tým. A chcela by som to napraviť.  
 
Mojim najväčším želaním je mať spokojný, šťastný , vyrovnaný život. Preto som začala viac pracovať so sebavedomím, na vzťahoch.
Prešla rôznymi školeniami,prečítala kopec kníh, začala som  pracovať s metódou The Work od Katie Byron,  a mojou aktuálnou témou , je ženstvo.Navštevujem semináre určené pre ženy. Učím sa viac o cykle, pracovať s intuíciou, kreativitou, sexualitou, sebeláskou - niekde vnútri cítim, že ženstvo a vzťah k sebe  potrebujem uzdraviť.
 
Veľmi ma teší, že moja Duša sa začína prebúdzať. Je spôsob, ako sa naučiť  viac komunikovať, alebo sa nechať viesť Dušou? Čo potrebujem rozvíjať alebo akých tém sa dotknúť?
 
Natálka, ďakujem za testy a Váš osobitý a láskavý prístup. Je úžasne vedieť, kde potrebujem na sebe zapracovať a že poznám niekoho, kto mi s tým vie poradiť. A jedno viem iste,že na sebe chcem pracovať naďalej a uzdraviť, čo sa dá. 
 
ĎAKUJEM 
 
S láskou Janka B.
 
 
 
Natálie, moc Vám děkuji za výsledky testů. Dokola si je pročítám a snažím se je pochopit a hlavně přemýšlím, jak se zlepšit a zdokonalit. Přihlásila jsem se na ně proto, že jsem chtěla vědět, proč mě moji rodiče a sourozenci neberou takovou jaká jsem a jsem jim dobrá, jen když něco potřebují. Vlasně si uvědomuji, že bratr i sestra byli vždy u rodičů na prvním místě a to pro ně nic nedělají. A asi jen proto, abych se jim zavděčila dělám pro ně to, co by sourozenci nikdy nedělali. Takže budu muset na sobě hodně zapracovat. Takové zneužívání mé dobroty jsem už párkrát zažila i od kamarádek. 
 
Vaše testy se mi vypracovávali dobře. Je fakt, že jsem ty poslední 2 testy nechápala, protože mi připadalo, že do mě vidíte. :-) Tak jsem je vyplňovala déle, protože mě to nutilo nad sebou přemýšlet. 
 
Přeji Vám krásný večer a ještě jednou moc děkuji. Jste úžasná :-) Jitka 
 
 
 
Milá Natali, 
děkuji za výsledek o mé emoční zralosti. Tušila jsem, že to dopadne takto, ted´to mám černým na bílém :-)
Už nějakou dobu cítím, že nejsem ještě zralá dospělá ženská, ačkoliv moje občanka ukazuje věk 39let. Testy se mi vyplňovaly docela dobře, jsou srozumitelné a na pohodu. Je fakt, že některé otázky byly o mé trpělivosti, protože se vztahovaly k mé minulosti a na tu se snažím nemyslet, ale jasně chápu, že k nám naše minulost patří a nějakým způsobem nás utváří. V mém případě mě má minulost pěkně pokřivila a to dost citlivě zakouším i ve svém běžném životě. V mém věku už dobře vím, že se nic samo od sebe nevypaří a problémy je třeba řešit. Můj jediný problém jsou mé vzpomínky na rodiče a dětství. Dlouhá léta jsem se snažila vše maskovat a zastírat. Dělat všechno proto, aby to vypadalo, že jsem úplně normální ženská ale nepomohlo. Po čase se mi v každém vztahu ukázalo zneužívání, ponižování a nezpracované emoce. Myslela jsem, že Vás při vyplňování testu ošálím, Natálko, ale to mi nevyšlo. Testy jsou dobře poskládané a když jsem pak obdržela výsledky, musela jsem si přiznat, že na mé hry je už pozdě. Je čas pro změnu. Na jaro jsem k Vám objednaná na 2 terapie a během léta bych ráda navázala, tak snad se pro mne najde volné místo (máte všechno obsazené dlouho dopředu). Velice si vážím Vaší práce, jemnosti a přitom i přímosti, která dává člověku jasné hranice o které se může opřít, když už nevidí na krok před sebe.
 
S úctou Květa 
   
 
 

Vážená Natálie,

moc Vám děkuji za výsledky testů 5 typů zranění, očekávala jsem je s napětím.

Musím říci, že výsledek mě velmi překvapil, příjemně, ale překvapil. Opravdu jsem čekala horší hodnoty u všech zranění.

Když si to upřímně přiznám, zrada sedí. Často bojuji sama se sebou ve smyslu odkládání a neschopností zhubnout poporodní kila, víc uklízet a lépe se starat o domácnost (to mě totiž nebaví a vyloženě se do toho nutím), být systematičtější a pilnější  .

Poslední dobou jsem ale sama sobě začala dopřávat vyhledávat přátele mně blízké a milované, a s těmi ostatními omezuji kontakt na nezbytně nutnou dobu, všechny "nežádoucí osoby " z mého života vymazat nemohu :-)  .

Již dlouho vás sleduji na FB a vašich stránkách a vše je mi velmi blízké. Nemohu říci jeden konkrétní důvod, proč jsem se pro testy rozhodla. Prostě cítím, že potřebuji víc, víc vědět, víc cítit, víc milovat, být víc milována a víc žít. Vlastně jeden konkrétní důvod je a tím jsou mé úzkosti a panické ataky. První přišla v mých 26 letech (je mi 37) , a pak více či méně se opakovali a opakují. V panickém záchvatu mívám hrozný strach, že umřu. Několikrát jsem podstoupila léčbu AD ale vím, že to není to pravé. Chci znát příčinu a odstranit ji. Mám 3 nádherné a zdravé děti, a chci jim být vnímavou a potřeby naplňující matkou.

Ptáte se, jak jsem doposud na sobě pracovala. Vlastně nijak zásadně, mám pocit že jsem se s určitým duchovním vnímáním narodila, že se postupně rozvíjím, spolu se zkušenostmi, věkem, více se obracím sama k sobě a na vyvstalé otázky hledám odpovědi. S příchodem dětí se to vše ještě umocňuje.

Mám milujícího manžela a vytvořili jsme pevný a upřímný vztah, což ale neznamená, že není co zlepšovat a že vždy je vše ideální. Ráda bych byla tou spokojenou a moudrou ženou, která si do života přitahuje zázraky. Největším zázrakem v mém životě jsou naše děti, nikdy bych nevěřila, dokud jsem je neobdržela.

Děkuji za testy, Kamila

 
 
.
 
Dobrý den Natálie,
výsledky mě nijak nepřekvapily, protože cítím kde má moje duše problém.

Průběh těchto testů byl cca 2 měsíce a za tu dobu jsem na sobě pozorovala, co se vlastne děje. Díky otázkám jsem si uvědomovala více co se dělo v mém živote.

Vždy, když jsem poslala jednotlivý test, jakoby mi spousta situací došla a já si zpětně mohla říct ,, aha, to je ono ,,

Vyskakovaly mi někdy i obrazy určitých situací. Snažím se vnímat co mi vzkazuje moje duše a dle toho jednám. Nejvíce ale jednám na základě mé intuice.

Když to vše shrnu, tyto testy mi byly přínosem, protože díky vašim otázkám se mi samovolně otevřelo hned několik 13-tých komnat.

Cítím, že to co dělám a jak poslouchám svou intuici, je to nejvíc co mám a krůček po krůčku uvolňuju v sobě to, co nese moje duše jako velký a těžky balvan už dlouho.

Vnímám, že pokažde, když přijde ten spravný čas, ukáže se mi dál co mám s tím vším dělat.

Děkuji Natálie za Váš čas. Jitka
 
 
 
 
Ahoj Naty, nedokážu si vysvětlit, kde bereš čas vedle terapií a konzultací ještě zvládat testy s tolika lidmi. Testy naprosto předčily moje očekávání. Mám nesmírnou radost, že jedny testy vlastně potvrdily výsledky druhého testu. Začínám si kolem sebe více všímat reakcí lidí, a měla jsi pravdu, že jsou testy nejen psychologické, ale také terapeutické. Uvidíme se v létě na víkendové terapii, ráda bych pak měla až do konce roku klid od problémů  :-)

Jsem vděčná, že jsem Tě poznala, můj život má úplně jinou kvalitu. Děkuji, Pavla
 
 
 
 
BAVÍM SE NAD ZPĚTNOU VAZBOU paní Gabriely
-- jedná se o zpětnou vazbu k testům 5 typů emocionálního zranění --
Se svolením paní Gabriely sdílím pro vás...

"Drahá Natálie, jsem vděčná, že jsem se po týdnech váhání přinutila a pustila se do vyplňování Vašich velmi obohacujích testů. Ptala jste se, jak se mi testy vypracovávaly, tak se ráda podělím :-)

Test č. 1 byl brnkačka, zaujal mě skladbou otázek, muselo Vám to dát hodně práce
Test č. 2 - moje reakce po přečtení všech otázek byla- "aha, fíha, ale joo, to dáám" 
Test č. 3- moje reakce byla - vytřeštěné oči, polkla jsem a pak jsem se nadechla. Otázky jsou z různých soudků, úžasně propracované a přesně na svém místě. Řekla jsem si něco jako "tak tohle asi nedám".... trvalo mi 7 dní, než jsem se k testu vrátila a dodělala jej. 

Test č. 4 mi dal na srozuměnou, že předešlé testy byly brnkačka a že tedˇ teprve přichází ten úklid v podvědomí, no, a začala jsem kýchat :-))) Vždycky když kýchám, vím, že se uvnitř něco důležitého odehrává  :-)
Po vyplnění čtvrtého testu jsem měla dojem, že jsem složila uhlí. Šla jsem hned spát a ráno jsem cítila nesmírnou úlevu... 

Test č. 5- "panebože, ještě že se blížím ke konci".  Neuvěřitelné otázky, souvislosti a opět pěkný úklid, jste úžasná :-)

No, a Test č. 6 byl za odměnu  Takže moc děkuji, Natálie. Jakmile to vše sedne na své místo, ozvu se Vám co s tím a jak dál.

Hezký den, Gabriela
 
 
 
Dobrý den, Natálie 
Děkuji Vám za výslednou tabulku o mých zraněních, je to naprosto přehledné a srozumitelné. Testy se mi vypracovávaly velice dobře. U prvních tří testů bych řekla, že to šlo na pohodu. Všimla jsem si, že jsem často pocitˇovala jakousi úlevu nebo lehkost nad danými otázkami. U čtvrtého a pátého testu mi to šlo hůře. Zběžně jsem si otázky prolítla a pak jsem se k nim vrátila, abych je vypracovala. Jenže šlo to pomalu, z některých otázek mi bylo špatně, cítila jsem jak se moje ego brání, ale hned jakmile jsem test uzavřela a odeslala k Vám, přišla neskonalá úleva a přijetí. V noci se mi zdály různé sny, byly hodně barevné a emotivní. Mám dojem, že se tomu říká regresní snění, a po probuzení jsem se na Vaši radu jen vydýchala a protáhla, pomohlo to, děkuji za radu. Pro čtenáře Vašich stránek přikládám i některé otázky, které byly pro mě dost náročné a nebo zajímavé a přikládám také mé výsledky aby si udělali zhruba představu, co je čeká :-) Má to sloužit pro inspiraci málo odvážným :-)

Otázky:

~Mám zvláštní dar dostávat se do situací, kde se musím postarat o někoho druhého 

~Zřídka kdy se mi dostává uznání za to, co pro druhé dělám, ač jsem velmi výkonný/á

~Často se kvůli druhým rozčiluji

~Když jsem sama doma, navleču na sebe cokoliv. Jakmile má někdo přijít, dám si záležet a upravím se

~Už nikomu nedovolím, aby mi ublížil a abych znovu trpěl/a

Mé výsledky:
Zranění Odmítnutím 21%
Zranění Opuštěním 61%
Zranění Ponížením 98%
Zranění Zradou 31%
Zranění Křivdou 102%

Jak správně píšete, se zmíněnými zraněními je nutné pracovat, nejlépe vědomě a systematicky. Jelikož jsem na sobě doposud už jakštakš pracovala s různými lidmi, ale výsledky valné moc nebyly, rozhodla jsem se už neplýtvat energii hledáním a zkoušením, a přihlásila bych se na cyklus terapií k Vám, Natálie. Máte-li nějaké volné termíny na Brno nebo Zlín, nabídněte, prosím.

Děkuji za Váš čas i přístup a těším se osobně. Marie L. Šternová
 
 
 
 
Dobrý den, paní Natálko
Dcera byla u vás na podzim na terapii a hodně se zlepšila, v dobrém samozřejmě. Bohužel jsme nad ní v létě "zlomili hůl", už jsme se smiřovali s tím, že máme neštastnou dceru a hle, tedˇje konec ledna a všechno je u ní jinak. Jste opravdu vynikající terapeut. 
Pak mladá přišla s testy a nás napadlo, že bychom si je mohli udělat doma všichni. Po testech jsme si všichni sedli nad kávou a probrali jsme jednotlivé výsledky, které jste nám vypracovala. Jednoznačně musím říct, že je v naší rodině "problém" s křivdou a jak to tak vypadá, děti to mají od nás- rodičů. Mám radost, že jsou naše děti dál než my, jejich rodiče, to jde vidět už z testů. Mají mnohem nižší procenta než my s tátou. Přesto cítím potřebu a také odpovědnost na svém životě a tématech spolu s vámi zapracovat. Nehodlám plýtvat svou energii na hledání vhodných terapeutů pro mé témata a u vás mám už jistotu, protože jste pomohla naší Hance. Tak pokud pro mne najdete nějaké místečko na terapii v Brně nebo v Praze, budu potěšena. 
 
Nora Klimková s rodinou
 
 
Ahojky Natálko,
tak nyní už chápu, proč se mi nedaří udržet si žádný vztah. Testy se mi vypracovávaly moc dobře. Dokonce se mi některé vzpomínky ukazovaly i ve snech. Ráno jsem pak zažívala takové ty aha momenty :-) Sice na sobě pracuji už dlouho, ale asi jsem jen kroužila nad skutečným problémem a proto mé výsledky testů nevyšly moc valně :-) Nicméně jsem ráda, že to mám už pojmenované a lépe se na to mohu zaměřit. Moc díky za uvedené techniky a seznam terapeutů, ale u nás v okolí nikoho takového nemáme a pokud mám vyjet z domu, tak raději za Tebou.  
Ráda bych tedy využila Tvé pomoci, pokud souhlasíš.  Žaneta
 
Dobrý večer Natálko,
odpověď na to, jak se mi testy vypracovávaly, čeho jsem si na sobě nebo v životě všimla, sestavuji již delší dobu. A důvodem není to, že bych neměla čas nebo na to zapomněla. Výsledek testů mě „srazil do kolen“ a nepamatuji se, kdy jsem probrečela tolik dnů a to jak v průběhu všech testů, tak následně i po definitivním výsledku. Takhle úspěšná jsem být nechtěla :-(

Tyto testy mě od samého začátku upoutaly svým názvem a taky tím, jelikož jsem jedna z těch, která se do této doby zdráhala zúčastnit jakékoliv terapie, natož skupinové (i když mě právě ty Vaše terapie oslovovaly nejvíc), že jsem v testech spatřovala možnost určitého soukromí. V průběhu testů mi došlo, proč jsem vždycky měla, už jen při představě, obrovský pocit studu a strachu jakoukoliv terapii podstoupit. Uvědomila jsem si, že jsem ty nejbolestnější okamžiky mého života uložila pěkně hluboko, tak hluboko, že jsem jim nyní nepřisuzovala žádnou důležitost a ani je neřešila! Dosud jsem si neuvědomovala, jak stěžejní v mém dosavadním životě jsou a jaký mají podíl na kvalitě mých mezilidských vztahů, což mě trápilo a trápí ze všeho nejvíc. Testy mi ukázaly, že absolutně všechno co bylo, souvisí se vším, co je – úžasná návaznost otázek.

Po odeslání odpovědí na všechny testy se u mě dostavil neskutečný pocit smíření a úlevy. Smíření s tím, co bylo a je, s tím, jaká jsem. Povolil ve mně neskutečný tlak. Jsem vnitřně uvolněnější, klidnější, vyrovnanější. Začala jsem se dívat s větším zájmem kolem sebe a vnímat vše kolem sebe jinak. Jsem překvapená, že některé věci najednou jdou a předtím to bylo třeba i nemyslitelné. Otevřela jsem se více světu kolem sebe. Je to úžasný pocit. 

Chci Vám poděkovat za Vaši velmi dobře a precizně odvedenou práci, za Váš čas a energii, kterou jste mi věnovala. Děkuji!

Lucie
 
 
 
Dobrý den Natálko,
také moc děkuji, tušila jsem, že to takto dopadne. Při vyhotovení testu,jsem měla problém hlavně s tím, že jsem často váhala, jaké číslo dát, moje odpovědi nebyly často ani ano ani ne...ale spíše možná...atd.cítíla jsem v tom svou nerozhodnost. Některé věci byly v minulosti nějak a dnes už jsou také jinak, takže tam jsem také tápala z odpovědí.

Po rozvodu jsem chodila k psycholožce, kde se pár věcí z dětství již odkrylo a tam jsem pochopila některé souvislosti. Nedostatek lásky v dětství mě hodně ovlivnil. Muj bývalý manžel je hodně manipulativní a je to psychický tyran, ale díky tomu jsem si uvedomila spoustu věcí o sobe, celý život mě zajímaly věci mezi nebem a zemí a přestože moji rodiče jsou ateisté jsem se celý život modlila...
Dnes vím, že si vše tvoříme sami a je duležité na sobě pracovat. Poslední rok prožívám velký posun a pořád si uvědomuji nové a nové věci a dnes už vidím život z tochu jiného uhlu.Dříve jsem žila jokoby mimo tělo a ted mám pocit, že se navracím k sobě, k tomu jáká jsem, co chci a hlavně celý život si pokládám otázku, proč tu vlastně jsem, ale jsou věci se kterými vážně pracovat neumím,mužou to samozřejmě být i ty věci z minulých životů...takže proto jsem se i přihlásila na terapii k Vám, dává mi to určitou naději, že se to dá řešit a těším se na to, i když to asi nebude uplně procházka ružovým sadem :-)

Těším se, děkuji. Denisa
 
 
Dobrý večer, Natálko
Nejvíce procent zranění jsem měla ze Zrady a z Opuštění. Dlouho jsem netušila, odkud vítr vane, k čemu si to spojit, ale jelikož mě výsledek Testu rozplakal, bylo jasné, že jste trefila kosu na kámen, i když velmi jemně a citlivě, Natálko. Šla jsem spát a nad ránem se mi vybavila vzpomínka na období, kdy můj manžel umřel. Ten den jsme spolu snídali jako každý jiný den, pohladil mě když odcházel do práce a po několika hodinách mi z jeho práce volali, že spadl ze střechy a umřel. Dlouho přetrvával pocit, že mě zradil a opustil, protože jsme si slíbili, že spolu prožijeme plno krásných let a uvidíme naše děti s vnoučaty. Onu bolest jsem tenkrát čistila s jednou paní a až do nedávna jsem si vážně myslela, že jsem od zranění oproštěna. Máte pravdu, že na buněčné úrovni je ještě nerozpuštěný záznam, test to jasně dokazuje a i když mě výsledek zasáhnul, cítím, že přišla jistá úleva. Není nad to mít v určitých věcech jasno  Pár dnů jsem uvažovala jak a s kým se na své zranění podívat, abych z toho vyvázla čistá a v pohodě. Myslím, že se mohu s důvěru vložit do Vašich rukou, tedy pokud by jste mne na nějakou terapii přijala, Natálko. Počkám na odpověd'. 

Děkuji, Mirka Chrástková
 

 

Nazdárek, Nati

Moc děkuji za možnost udělat si testy, Natálko. Děkuji za čas který nad každým testem trávíš, jsi anděl. Výsledky testů pro mne dopadly víc než dobře, hádej díky komu :-)) Ještě před rokem by mé odpovědi v testech vypadaly úplně jinak, ale po terapiích s tebou je znát plno změn v oblasti myšlení, v emocích i v přístupu k mému tělu. Velké díky a těšíme se doma na testy pro děti :-)  Petra  

 

Z Českého Krumlova

Dobrý večer, Natálie. Moc díky za balíček testů zranění. Je hluboký a náročný, ale byla to výzva a možná to byla výzva i pro vás, něco tak komplexního vytvořit. Výsledek testu pro mne už tak náročný nebyl :-) Dopadl jsem celkem dobře a ty mouchy bych rád vychytal na nějaké lednové terapii, pokud dovolíte a máte ještě volno. Olda

 

Zdravím Tě z Londýna, Natálko

Udělat si test 5 zranění bylo lákavé, obzvláště když cítím, že bych se měla opět podívat do sebe, ale vymlouvám se na to, že jsem dlouhodobě mimo ČR a nemohu si k Tobě opět zajet. Nicméně testy se vypracovávají online a tam vzdálenost nehraje roli :-) Výsledek z testů mi jen potvrdil mé postřehy a přiznávám, že ještě nemám hotovo. Obzvláště zranění z Odmítnutí a z Opuštění je pro mě velký strašák. Jakmile začnu nový pracovní poměr a nebo nový vztah, dřív nebo později mě přepadne strach z odmítnutí a následně z opuštění. Už mě v tom nebaví žít. Tuším proč tím trpím (dětství), ale sama se s tímto poprat nedokážu, Natálko. Na Vánoce budu v ČR u našich, najdeš pro mě místo na terapii? 

Blanka 

 

Drahá Natálie,

už nějakou dobu Vás sleduji na facebooku a od začátku jste mne velmi zaujala. Po přečtení několika článků k tématice zranění jsem Vás oslovila a objednala si balíček testů a od té doby se spustila stavidla. Už samotný test je jedna velká terapie, pro mého muže taktéž. Testy si objednal hned po mém vypracování a ani on nad testem neměl lehké chvíle :-) Hodně nás však testy sblížili. Jeden druhému jsme se více otevřely, ač nejsou testy sdílené, začali jsme se jeden druhému více svěřovat s naší minulostí a ledasco jsme si museli o sobě přiznat a bylo to osbobozující. Manžel mi řekl o svém dětství a traumatech, které si díky testu připustil a také se je rozhodl s Vámi řešit na terapiích, hurááá. I já se rozhodla pod Vaším vedením zpracovat má témata, jelikož najít v dnešní době někoho jako jste Vy je dobrodružství :-) Ozvu se Vám v prosinci, manžel koncem listopadu. Děkujeme a přejeme moc hezký víkend, Monika a Standa.

 

Krásné ráno Natálko ,
u nás v Karviné je opravdu krásné, sluníčko svítí, páťulínek k tomu :-))


Děkuji Ti za vyhodnocení testu. Jak už jsem Ti říkala na říjnové terapii, testy pro mě byly hodně zajímavé. I to, jak to postupně nabíralo na intenzitě, kdy mě to mnohdy nutilo přemýšlet o věcech, o kterých bych jinak nepřemýšlela. Na testy jsem se těšila, byla to taková chvilka (no někdy víc než chvilka) jen pro mne. Vyplňování testů vypadalo asi tak, že jsem si test vytiskla a nejprve jej rychle projela a doplňovala body. Už v té první fázi byly otázky, o kterých jsem věděla, že u nich budu muset zastavit na delší dobu, vyhledat takovou situaci v minulosti a popřemýšlet o pocitech, které jsem tehdy měla. Zjistila jsem, že člověk asi opravdu před spoustou věcí přivírá oči, neřeší je, zasouvá někam hluboko a myslí si, že tím je vyřešeno. A řešením myslím třeba i to, že si přiznám, že jsem v tu chvíli cítila nějakou emoci, uvědomím si to, a pak s tím můžu něco dělat. (Děkuji za Tvoje terapie hrou :-)  )
Také jsem si uvědomila, že jsem v té první chvíli párkrát odpověděla tak, jak bych chtěla, aby mě okolí vnímalo, tak, jak si myslím, že by to asi mělo být a po podrobnějším procházení otázek jsem k sobě musela být upřímná a odpovědi opravovat :-)
Také jsem viděla dost rozdíl, když jsem vyplňovala test po té poslední terapii u Tebe, opravdu jsem cítila jakési "přecvaknutí", jiný náhled, než jsem do Zlína jela, měla jsem u otázek takový ten první nástřel odpovědí a po sobotě jsem pak některé odpovědi docela razantně měnila, protože jsem to už cítila jinak.

Co se týče vyhodnocení testu, je pro mě docela překvapením. Přemýšlím o tom zranění z Ponížení a nějak to neumím uchopit. Snažím se vybavit si nějaké situace, které by s tímto tématem mohly souviset, ale vybavují se mi jen takové "náznaky", nic zásadního.

Natálko, koncem loňského roku jsem si myslela, že moje zásadní téma je Partner (jako že dozrál čas, abych si po těch letech, kdy jsem byla sama "našla" partnera) a to mě dovedlo k tomu, že v podstatě celý letošní rok pracuji na sobě, na svých tématech :-) A tak je to správně, protože jsem pochopila, že si nejprve musím pouklízet v sobě, "najít" vztah k sobě, aby pak mohl přijít můj Duchovní partner. 

Takže velice ráda budu na svém zranění z Ponížení pracovat. A to jakože opravdu RÁDA a s Tebou :-) Tvoje terapie hrou mě opravdu baví, baví mě vše kolem toho, asi bych nechala na Tobě, jaká forma by byla pro mě nejvhodnější. Akorát bych to nechala až po Novém roce.

Hezký den, Andrea
 

Ahoj Natálko,

velice ti celá rodina děkujeme za testy. Pustila jsem se do nich jako prví, pak moje ségra a máti taky. Testy prošla nyní i moje teta a dokonce i tat'ka. Jsou dobře vypracované a vypadají jednoduše, ale už při druhém testu jsem se potila :-) Souhlasím s tebou, že je nutné nechat test uležet aspoň do druhého dne, protože se mi na druhý den ráno vyplavily vzpomínky a díky nim jsem svůj test z předešlého dne mohla opravit, aby byly mé odpovědi co nejpřesnější. No, když to shrnu, výsledek testu mne dostal do kolen :-) Tušila jsem, že mám problém, ale vidět to takto přehledně v procentech je něco! Rozdýchám to a ozvu se, potřebuji se na to podívat a vyřešit to na tvé terapii. Nerada bych tam ale byla s někým z mé rodiny, Natálko, musím to nějak doma ošéfovat :-) Takže děkuji a já to jdu vstřebat. Jsi báječná! 

Věrka 

 

Pekný večer Natalko,

takéto rýchle vyhodnotenie testov som nečakala. Rovnako som neočakávala takýto výsledok. Úplne mi vyrazil dych, tipovala som úplne niečo iné. Ale áno tento rok resp. v poslednom vzťahu /nevzťahu som naozaj zažila zradu a je to dosť čerstvé tak možno aj preto až tých 107% a následne aj opustenie resp. opačné poradie. Môže byť pravda, že si nesiem všetky tieto zranenia lebo sama na sebe pozorujem resp. vo svojom živote že som dosť uzavretý človek, s nejakou nevysvetliteľnou vnútornou nostalgiou smútkom, chyba mi detská bezprostrednosť a spontánna radosť. A tiež radšej ako mam byť opustená opustím ja.
Testy sa mi robili veľmi dobre šlo mi to ako po masle. Určite si chcem tieto traumy/zranenia spracovať a najradšej s Tebou (po skúsenosti z terapie). Tiež by som uprednostnila individuálnu terapiu niekedy v budúcom roku. Tak keď už budeš vedieť nejaké termíny daj mi prosím vedieť. 
Ďakujem za všetko. :-)
 
Jana 

 


Dobrý den, Naty

V těchto dnech dokončuji váš balíček testů a chci vám už ted' vyjádřit poklonu za velmi dobře a precizně odvedenou práci. Testy jsou fakt ze života a dobře se mi na ně odpovídá, protože nespěcháte na odpovědi. U některých testů jsem potřeboval více dní na zvážení, u jiných mi stačilo základních 24h. Některé otázky byly dost zásadní, dokonce mi otevřely celý portál vzpomínek- zdálo se mi o tom, co jsem kdy prožil, bylo to velice zajímavé a přínosné, protože díky tomu vidím, kolik jsem toho už v životě zvládnul a kam jsem došel. Nu, mám před sebou jistě ještě hodně práce, počkám tedy na vyhotovený testů. Dle mého jste si měla za testy říct mnohonásobně víc korun, věnujete nám s tím plno energie a času. Výsledky testů mnohým z nás ledasco utřídí a za takové věci si rád zaplatím i víc. Berte to jako téma ke zvážení :-)  

Eda 

 

Zo Slovenska

Milá Natalka, Ďakujeme, bolo to super! Pozdravujeme vás. Valika a Štefo