TEST "5 klíčových zranění"

 
Vytvořila jsem pro vás úžasný soubor otázek, které vám pomohou s lepší sebe-reflexí. Test vznikal několik měsíců, ale materiály jsem na něj sbírala několik let. Proto mne těší jaký je o něj zájem.

TEST je rozdělen na 6 částí. Pět částí je formou dotazníku (42- 86 otázek) kde pracujeme se stupnicí 1- 3, šestý test je obrázkový. Každý z testů se vyhodnocuje zvlášt' na základě vašeho vyplnění, které mi zasíláte zpět na email. Celá tato série testů stojí 707kč, či 27 euro.

Do testu se pouštějte až na to máte klid a prostor. Běžná délka trvání testů je při mé vytíženosti 1-2 měsíce. 

 

* Jak to probíhá?

~ Napíšete mi na email: spokojena.zena@gmail.com a objednáte si "Test 5 typů zranění". Zasíláte platbu 707kč nebo 27euro s celým jménem a po obdržení platby na účet vám zasílám první Test emailem. Ten vyplníte až na něj máte klid a čas, čas je náš přítel. Vyplněný test dle instrukcí zasíláte zpět na můj email. Po té obdržíte druhý test a tak to jde až do posledního testu. Testy jsou zhruba na 5- 7 týdnů, kvůli mé velké vytíženosti. Závěrem obdržíte výsledky. Na výsledky se čeká 5 -20 dní, dle aktuální vytíženosti. Děkuji za pochopení.

Výsledky obsahují jednoduchou tabulku s procenty, které Vám jasně odhalí úroveň a hloubku daného zranění. Tabulku dopňuji o jednoduchý výklad a pak je prostor pro Vaše konkrétní otázky.

Po té je na vás, co s danou informací uděláte, přátelé. Test vás nezavazuje k podstoupení terapie/terapií, kde si daná zranění zpracujete. Pro zájemce však tato možnost bude. 

Ještě než odešlete objednávku na email- zvolte si pouze jeden konkrétní email, přes který budeme komunikovat, prosím. Samozřejmě zvolte osobní email (ne pracovní), protože se jedná o intimní komunikaci a pocit soukromí je důležitý především pro vás. Váš email musí obsahovat celé vaše jméno a příjmení, kvůli snadné dohledatelnosti. Děkuji. 

* O jaká zranění v testu jde?
Může jít o zranění z Opuštění, Odmítnutí, Ponížení, Zrady a Křivdy.

* Máte další otázky? Jsem pro vás na emailu, přátelé. Děkuji a posílám vám krásný den. 

Natálie*

 

 
 
 

KAŽDÉ VNITŘNÍ ZRANĚNÍ je spojené s určitými vzorci chování a vlastními niternými postoji, přátelé. 


Člověk, jenž reaguje z bolesti není ve svém středu, není ve svém srdci, a nemůže tudíž být vyrovnaný ani št'astný. Právě proto je tak důležité uvědomovat si okamžiky kdy jsme sami sebou, a momenty kdy naopak reagujeme na nějaký podnět ze svého zranění, samozřejmě často nevědomě. Abychom se postupně naučili být pány svého života, měli bychom vědět, jaká zranění nás ovládají.

Jaká zranění nám negativně ovlivňují náš každodenní život?
- Zranění vzniklé Opuštěním, Odmítnutím, Křivdou, Zradou nebo Ponížením.

Zde je několik příkladů, jak vzniká zranění:

ROZVOD RODIČŮ- dítě odchod svého táty může vnímat jako opuštění. Když si táta pořídí novou rodinu a věnuje se jí více než první rodině, jeho dítě to může prožívat jako zradu, odmítnutí a křivdu.

HÁDKY RODIČŮ- dítě se doma může cítit nemilované, nejisté a ohrožené. Může si vytvořit obraz o svých budoucích vztazích- "po čase stejně přijdou hádky, a lásky je konec". Často si ale také děti myslí, že se jejich rodiče hádají kvůli nim, hluboce je to zasáhne a z toho vznikají dětské deprese. 

NECHTĚNÉ DÍTĚ - NEPLÁNOVANÉ DÍTĚ 
Dítě velmi dobře ví, zda bylo chtěné a plánované a vzniklo z lásky, či tomu bylo naopak. Může pak dlouhodobě prožívat pocit nepřijetí, nedůležitosti a zklamání, které se mu promítají do všech rovin v běžném životě.

ALKOHOL v rodině - má-li dítě rodiče, který holduje alkoholu, prožívá velkou bezmoc, strach a nejistotu, kterou si s sebou odnáší do života a ovlivňuje jeho realitu.

INCEST V RODINĚ- holčička, která byla znásilněna nebo osahávána, či slovně obtěžována svým otcem, bratrem, strýcem, otčímem nebo dědou prožívá velkou bezmoc, necítí se chráněná a zaštítěna svou matkou, cítí se ohrožena, ponížena a nejistá, trpí pocitem viny a nedůvěry, odmítá intimitu a sex.

VYSOKÉ NÁROKY - jsou-li kladeny na děti vysoké nároky, značně je to znejistí a pokřiví, mohou mít pak dojem, že si musí lásku a pohlazení zasloužit. Bojují o přízeň, jsou nejlepšími žáky ve škole, lidé je označují za hodného kluka-hodnou holku, vynikají ve sportu, ale jejich duše je smutná a prázdná, trpí pocitem nedostatečnosti a bezmoci.

SEBEVRAŽDA, SMRT v rodině- dítě může náhlý odchod příbuzného vnímat jako nespravedlivý a špatný, vnitřně se stáhne a oddělí od duše, je stále ve střehu, uzavírá se životu, neprožívá radost, cítí se zrazeno a opuštěno, projevuje nepřátelství a bolest.

Typů zranění a i životních příběhů je nespočet, přátelé. Jakým zraněním trpíte vy se dozvíte po testech, které si můžete objednat zde: spokojena.zena@gmail.com 


Někteří mají zranění několik, jiní mají jen jedno zranění, například Křivdu. Může jít tedy o kombinaci hned několika typů zranění. Například Odmítnutí- opuštění a zrada. Nebo Odmítnutí- ponížení a opuštění. At' už tak nebo tak, každý má nějaký druh zranění který jej drží v područí a přitahuje do života jako magnet ne zrovna příjemné situace. U někoho je zranění hluboké a plně jej pohltilo, u jiného jde o zranění povrchové a občas o sobě dá vědět.


 

Máte nějaké otázky, přátelé?

Jsem pro vás na emailu: spokojena.zena@gmail.com

S láskou Natálie*

Otázky a odpovědi:

 DĚKUJI, odpovědi k "Testu Pět typů zranění" jsou níže, přátelé 

~ Ano, test je i pro muže 
~ Ano, nabídku můžete zaslat i svým přátelům, však ozvat se musí sami 
~ Ano, celý balíček stojí 707kč, (26 euro) obsahuje 6 testů, z toho je 5 testů formou otázek a bodování, šestý test je obrázkový
~ Pokud na testy nejste připraveni a přesto jste již zaplatili, napište mi. Testy můžete někomu věnovat, však ujistěte se, že je dotyčný/á připrave/a spolupracovat na svých niterných tématech právě touto formou. Pokud chcete vrátit částku za testy, požádejte o to hned jakmile obdržíte eamilem první Test, který nevyplňujte. Pokud již vyplníte TEST č. 1 a odešlete zpět na můj email, vrácení částky za testy vám nebude uznáno. Děkuji za pochopení.